Prezenty i Vouchery

Prezenty

Vouchery

Termin realizacji : 12 miesięcy
Wartość: 100, 200, 300, 500 zł.

Zastanawiasz się co podarować najbliższej osobie? Mamy dla Ciebie ciekawe rozwiązanie – nasz voucher. Jest on wyjątkowym prezentem, ponieważ obdarowana osoba może go wykorzystać na dowolny wyjazd z naszej oferty. Wyjazd w góry, na rowery, kajaki czy narty? A może coś specjalnego z dedykowanej oferty? Nieważne jaki wyjazd zostanie wybrany gwarantujemy
fantastyczne emocje i niezapomniane wrażenia w świetnym towarzystwie!

FAQ

  • Voucher zostanie wysyłany drogą mailową w ciągu 1-2 dni roboczych od daty zaksięgowania środków na naszym koncie. W przypadku, pilnej potrzeby jest możliwość natychmiastowej wysyłki vouchera po przesłaniu potwierdzenia dokonania wpłaty.
  • Voucher jest na okaziciela.
  • W przypadku zagubienia vouchera wystawimy Ci duplikat. Skontaktuj się z z nami mailowo podaj numer vouchera, sprawdzimy jego status i wyślemy duplikat. Wystawienie duplikatu nie będzie możliwe gdy osoba, która w sposób nieupoważniony weszła w jego posiadanie
    dokona realizacji vouchera zanim Ty zgłosisz nam fakt jego zaginięcia.
  • W przypadku gdy wartość vouchera nie pokrywa całości wartości danego wyjazdu, po otrzymaniu od Ciebie maila z numer vouchera wyślemy szczegóły, czy konieczna jest dopłata czy voucher pokrył cały koszt wyjazdu.
  • W przypadku gdy wyjazd jest tańszy niż wartość vouchera, pozostałe środki na voucherze będzie można użyć przy rezerwacji kolejnego wyjazdu, oczywiście w ramach terminu ważności vouchera.