Serdecznie dziękujemy za wsparcie

Z każdym dniem staramy się stawać dla Was nieco lepsi!

Nie do przecenienia w tym procesie jest pomoc naszych Partnerów.

To dzięki nim możemy dynamicznie się rozwijać:

Superprojekt.pl
Pracownia projektów wnętrz
Aranżacje Projekty branżowe
Projekty wykończeń
Zmiany lokatorskie
Odbiory od dewelopera
Realizacje pod klucz
home staging

Uwaga! Specjalnie dla odwiedzających naszą stronę, rabat na usługi Superprojektu!

5% zniżki na hasło: Aktywna Warszawa

 

Alpin Bike – dystrybutor na Polskę firmy Sport Arsenal – czeskiego producenta specjalizującego się w torebkach, sakwach i bagażnikach rowerowych. W ofercie firmy Sport Arsenal znajdziemy kilkadziesiąt modeli toreb, sakw i bagażników rowerowych, oferowanych w 4 seriach: od modeli rekreacyjnych serii LRC, przez zaawansowane modele SNC, wyprawowe całkowicie wodoszczelne sakwy Expedice oraz coraz popularniejsza seria W2B do bikepackingu.

Rowerownia to miejsce dla miłośników dwóch kółek. Sklep i serwis istnieje od 2014 roku odkąd połączyliśmy naszą pasję z sposobem na życie. U nas wyposażysz się we wszystko co jest Tobie niezbędne do korzystania z przyjemności jazdy rowerem. W naszej ofercie są rowery marki Romet, Kross, Cossack oraz całe niezbędne wyposażenie.

W naszej siedzibie w Marysinie Wawerskim przy ul. Korkowej 44 prowadzimy również serwis rowerów. Zajmujemy się naprawą wszelkich marek i „stanów” rowerów. Staramy się aby naprawa nie trwała więcej niż 2-3 dni. Naszym motto jest aby zrobić rower jak dla siebie i nie powstydzić się własnej pracy.

Sami również jeździmy na rowerach w szczególności na dłuższe wyprawy i wiemy dzięki temu na co zwrócić uwagę aby rower był dobrze przygotowany na taką trasę.

Zapraszamy!

Zespół e-Rowerowni

Wojciech Janowski

04-519 Warszawa ul. KORKOWA 44/1

tel. +48 22 740 44 66