Szukasz pomysłu na wyjazd integracyjny?

Masz wyjątkową okazję – urodziny, wieczór kawalerski lub panieński, a może ważną rocznicę? Pomożemy Wam przeżyć to w naprawdę wyjątkowy sposób, który poruszy Was wszystkich!

Myślisz, że Twoi pracownicy chcą rzucić wszystko i wyjechać na koniec świata? My ich tam zabierzemy… A przy okazji pokażemy jak wiele mogą mieć współpracując właśnie z Tobą!

Chcesz w wyjątkowy sposób podziękować swoim partnerom biznesowym czy klientom? Może to pora na stworzenie nowego systemu gratyfikacji opartego o wyjazdy?

Pomożemy Wam przeżyć fantastyczne emocje, utrzymać blisko utalentowanych pracowników i rozwijać relacje z ważnymi partnerami
  • Masz dosyć rotacji na kluczowych stanowiskach w swojej firmie?
  • Chcesz umocnić więzi między Tobą a Twoimi biznesowymi partnerami?
  • Marzysz o wspaniałym wydarzeniu, które będziesz wspominać z uśmiechem?
  • Chciałbyś podarować komuś kawałek swojej miłości…

To najwyższa pora wziąć sprawy w swoje ręce i zadbać o to, żeby osiągnąć dokładnie to, czego chcesz!

Nasza oferta jest szyta na miarę Waszych potrzeb i oczekiwań

Coraz częściej o sile i skuteczności zespołów decydować zaczynają czynniki pozapłacowe. Nasycenie rynku i konkurencja sprawiają, że rozstrzygająca staje się jakość relacji wiążącej markę z pracownikami. Wyjazdy incentive są doskonałym środkiem do ich zbudowania i wzmacniania, więc jeśli:

  • Chcesz dać pracownikom szansę na rozwinięcie kompetencji i umiejętności, do których nie wystarczą zwykłe szkolenia,
  • Okazać swoim kontrahentom swoją pomysłowość i życzliwość,
  • Podziękować w niepowtarzalny sposób…

To nasza oferta jest dla Ciebie!

Projektując nasze wydarzenia stawiamy nie tyle pytanie „dokąd?” a udzielamy odpowiedzi na „po co?”

Jakie doświadczenia, jakie wartości i wrażenia łączą misję firmy z potrzebami pracowników? Które z nich odpowiadają marce naszego klienta, które przyniosą najwięcej satysfakcji i radości uczestnikom oraz będą maksymalizowały korzyści dla organizacji?

Każda z naszych propozycji jest szyta na miarę i przygotowana specjalnie do Twoich potrzeb. Dzięki temu możemy zagwarantować, że okoliczności w jakich uczestnicy będą się znajdować i świetne emocje jakie będą przeżywać już na zawsze kojarzyły się będą z Twoją firmą!

Poprzez organizację niezwykłych wydarzeń podczas których uczestnicy przeżyją unikatowe doświadczenia damy Ci szansę na nawiązanie kontaktów biznesowych które będą miały jakość, o jakiej nawet nie śniłeś!